E-Posta
Şifre
Şifremi unuttum?
ÜYE OL ÜYE GİRİŞİ

Slider >

Arkadaşıma gönder

Beğen / Favorilere Ekle

30.Ocak.2014

Marka Alıp Satmanın En Hızlı Yolu

Satılık Markalar portalımızda ticari olarak kullanılmayan tescil altındaki markanızı satabilir ya da ticari girişiminizi hızlandırmak için bilinirliği olan bir markayı satın alabilirsiniz.

Marka arayışı içindeyseniz ve riske girmeden ticari girişiminizi hayata geçirmek istiyorsanız, Türkiye’nin hazır marka platformu www.satilikmarkalar.com.tr  portalımızda zaman ve para harcamadan marka sahibi olabilirsiniz.


Kulanmadığınız tescilli markalarınızı sitemize yayınlayarak, ilgili sektörlerde marka arayışı içinde olan doğru hedef kitle ile buluşturabilirsiniz.

Neden Satılık Markalar.com.tr?

• Ülkemizde her yıl yaklaşık 100 Bin marka tescil ediliyor. Etkili bir marka ismi ve tescil müsaitliği yakalamak giderek güçleşiyor. Marka arayışı içindeyseniz ve doğru markaya riske girmeden sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

• Marka tescili, başvurudan itibaren yaklaşık 1 yıl alan bir süreçtir. Girişiminiz için hızla tescilli bir markaya ihtiyaç duyuyorsanız portalımızdaki hazır markalar sizin için doğru tercihtir.

• Tescilli ve logolu bir marka tercih etmek, marka isminin bulunması, logo ve amblem tasarımı gibi çalışmalara ihtiyaç duymayacağınız için zaman ve para tasarrufu sağlar.

• Tescilli ve kullanımı bulunan itibarlı bir markayı satın alarak onun mevcut bilinirliğinden yararlanabilir, markalaşma maliyetlerini aşağıya çekebilirsiniz.

• Portalımızda kullanmadığınız tescilli markalarınızı doğru hedef kitle ile buluşturarak satabilir, tescil süreci ve markalaşma çalışmaları için yaptığınız yatırımların geri dönüşünü sağlayabilirsiniz.

Tescilli Marka ile Zaman Kazanın

Yalın ve kullanıcı dostu bir tasarım felsefesi ile oluşturulan Satılık Markalar portalımızda, sektörlere ve kategorilere ayrılmış markalar arasında kolayca araştırma yapabilirsiniz. 

Arama çubuğu ile, ürün ve hizmet bazında, sınıf numarası, satış fiyatı, yurtdışında tescilli olup olmadığı ve benzeri kriterlere göre arama yapabilirsiniz.

Portalımızda aradığı markayı bulamayan girişimcilerimiz ise sitemizde alt bölümde yer alan bağlantı ile marka danışmanlarımızdan destek alabilirler.

Tescilli markalarını satmak isteyen girişimcilerimizin, satmak istedikleri markalarının değerini nasıl ve hangi kriterlere göre belirleyebilecekleri gibi temel bilgileri içeren Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü ziyaret etmelerini öneririz.

Diğer Haberler