E-Posta
Şifre
Şifremi unuttum?
ÜYE OL ÜYE GİRİŞİ

Gizlilik Bildirimi

Bu gizlilik ilkeleri www.satilikmarkalar.com.tr tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.satilikmarkalar.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. 

www.satilikmarkalar.com.tr üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.satilikmarkalar.com.tr ekibi olarak birinci önceliğimizdir. 

Sitemizde bulunan formlarda kullanıcılarımız yerine göre; ad, soyad, e-posta ve posta adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgilerini ve kredi kartı gibi kişiye özel bilgilerini girmeleri gerekebilmektedir. 

Kişisel bilgiler; hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, hizmetler hakkında tanıtım amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır. 

Finansal bilgiler; satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan VeriSign Class 3 Secure Server ile 2048 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. 

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. 

www.satilikmarkalar.com.tr üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, site tarafından sunulan hizmetlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer hizmetler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. 

www.satilikmarkalar.com.tr üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır: 
1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. 
2. Sitemiz aracılığı ile girdiğiniz ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, bilgileriniz sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, www.satilikmarkalar.com.tr tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir. 
3. Dilediğiniz an üyelik iptali www.satilikmarkalar.com.tr adresine başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir. 
4. Size ulaşabilmemiz ve de fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimize de üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur. 
5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin siz izin vermediğiniz sürece sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır; 

1- Firewall
2- VeriSign Class 3 Secure Server ile 2048 bit şifreleme
3-  Üye kullanıcıya özel kimlik doğrulama uygulaması

Düzeltme / Yenileme Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz. 
www.satilikmarkalar.com.tr adresine aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
 
Adres:  Polaris Plaza Ahi Evran Cad. No:21 Kat:17 34398 Maslak - İstanbul
E-posta : info@satilikmarkalar.com.tr
Web : www.satilikmarkalar.com.tr
Telefon : 444 43 44 - 0212 329 00 00