E-Posta
Şifre
Şifremi unuttum?
ÜYE OL ÜYE GİRİŞİ

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1- TARAFLAR

1.1- Reklam Alan : www.satilikmarkalar.com.tr
Ünvanı : www.satilikmarkalar.com.tr
Adresi : Polaris Plaza Ahi Evran Cad. NO: 21 Kat :17
Telefon : 0 212 329 00 00
Faks : 0212 346 02 64
Email : info@satilikmarkalar.com.tr

MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, Reklam verenin (yayın kaydını yapanın), yayıncıya ait yayın talebini www.satilikmarkalar.com.tr internet sitesinden elektronik ortamda reklam siparişini yaptığı nitelikleri ve satış fiyatı site üzerinde belirtilen yayın türünün satışı ve onayı ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN

www.satilikmarkalar.com.tr sitesinden yapılan marka yayını.

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER

4.1- Reklam veren, www.satilikmarkalar.com.tr internet sitesinde sözleşme konusu yayın tercihinin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekline ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu her bir yayın talebi için ALICI’nın yayın talebi bedelini ödeme zamanına bağlı olarak ilgili markanın yayınlanması site yönetimi tarafından onaylanır.
4.3- www.satilikmarkalar.com.tr sitesi sözleşme konusu marka kaydını, eksiksiz ve belirtilen niteliklere uygun bir şekilde yayınlamaktan sorumludur.
4.4- Sözleşme konusu kaydın yayın onayı için işbu sözleşmenin elektorinik ortamda onaylanması şarttır.
4.5- İşbu sözleşme, üyelik hesabından markasının sitede yayın kaydını yapan tarafından onaylandıktan sonra geçerlilik kazanır.

MADDE 5- CAYMA HAKKI

Üye , sözleşme konusu yayın kaydının kendisine belirtildiği şekilde yayınlanmadığını ifade ederse yayın talebinin başladığı tarihten itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde reklam alana faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması zorunludur.